Postanowienie noworoczne: jak skutecznie schudnąć?

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester to wyjątkowe okazje, które zdarzają się dosłownie raz w roku. To doskonały moment na spędzenie czasu z najbliższymi, na cieszenie się chwilą i… folgowanie sobie w kwestii diety. Ale najprawdopodobniej zaczęło Ci już towarzyszyć pytanie: “jak skutecznie schudnąć?”…

Czy wiesz, że w styczniu liczba wyszukiwań w Google hasła “dieta odchudzająca” gwałtownie wzrasta? I jest to zrozumiałe, bo nawet osoby będące na restrykcyjnych dietach w czasie świętowania pozwalają sobie na więcej. A wejście w nowym roku na wagę czasami szokuje.

Skutki świątecznego objadania się

Nikt nie lubi siedzieć przy świątecznym stole i zastanawiać się czego nie może zjeść. Nikt też nie myśli w tym wyjątkowym czasie o liczeniu kalorii. Niestety, wszystkie najsmaczniejsze potrawy bogate są w kalorie i węglowodany, co najczęściej wiąże się z kilkoma nadprogramowymi kilogramami po świętach.

Szacuje się, że dodanie dodatkowych 2000 kalorii do swojego menu spowoduje zwiększenie masy ciała o około 2 kilogramy w zaledwie 7 dni! Podczas kilku dni świętowania nie trudno jest spożyć nawet więcej niż 4000 kalorii. Matematyka jest prosta: po świętach i sylwestrze możesz przytyć nawet 4 kilogramy…

Poszukiwanie idealnej diety

Najczęściej w styczniu ludzie zaczynają stosować tak zwane radykalne diety, które trwają około 14 dni i często skutkują finalnie jeszcze większym przybraniem na wadze, czyli słynnym efektem jojo.

Przejście na dietę niskowęglowodanową okazuje się być najlepszym rozwiązaniem dla długoterminowej utraty masy ciała i poprawy ogólnego samopoczucia. Naukowcy z Harvard TH School of Public Health przeprowadzili badanie, które wykazało, że wysokotłuszczowa dieta znacznie przyspiesza metabolizm, gwarantuje najszybszą utratę masy ciała oraz reguluje hormony odpowiadające za łaknienie1.

Jak skutecznie schudnąć?

Aplikacja Keto Switch Diet może okazać się niesamowicie przydatna, jeśli chcesz:

  • Dowiedzieć się dokładnie co jeść i w jakich ilościach, aby wprowadzić swój organizm w stan intensywnego spalania tłuszczu.
  • Jeść smaczne i sycące posiłki zawierające Twoje ulubione produkty spożywcze.
  • Mieć spersonalizowaną listę zakupów na wyciągnięcie ręki.
  • Poświęcić zaledwie 15 minut na gotowanie pysznych i odchudzających posiłków.

Keto Switch Diet opracowuje łatwy do przestrzegania plan posiłków spersonalizowany specjalnie dla Ciebie. Wszystko dzieje się na podstawie Twoich odpowiedzi. Dzięki tej aplikacji możesz łatwo śledzić swoje postępy, a także uzyskać dostęp do spersonalizowanych planów treningowych i przewodników edukacyjnych.

Kliknij, aby rozwiązać quiz i dowiedzieć się ile schudniesz dzięki diecie KETO

Autor:

Autor:

Czas czytania: 2 min