Aplikace Keto Switch Diet – jaká je ve skutečnosti?

Vypadá to, že aplikace Keto Switch Diet změnila trh s keto dietou. Samozřejmě jsme se rozhodli prozkoumat, co vyvolalo takový rozruch, a zjistit, zda jsou zvěsti o hubnutí a spalování tuků tak pravdivé, jak se říká.

Na první pohled zní keto dieta příliš dobře na to, aby to byla pravda. A ačkoli existuje nepřeberné množství vědeckých výzkumů, které podporují keto jako nejmodernější stravovací režim, někteří lidé stále váhají, zda ji vyzkoušet.

Pojďme se podívat, zda k tomu mají důvod a zda je keto switch dieta tak dobrá, jak se říká.

Co je to Keto Switch Diet?

Keto Switch Diet je aplikace, která poskytuje návod, jak dodržovat keto diety. Je určena začátečníkům i zkušenějším keto-nadšencům, protože celý proces ketózy rozděluje do jednoduchých a snadno realizovatelných kroků.

Keto Switch Diet nabízí více než 1000 jednoduchých a rychle vyhotovitelných receptů. Znalosti a motivaci lze čerpat z elektronických knih, příspěvků na blogu a sociálních médií.

VÝHODY:

 • kompletně personalizované stravovací plány,
 • bodová data v souladu s vědeckým výzkumem,
 • více než 1000 chutných keto receptů, které lze snadno připravit,
 • více než 500 vegetariánských receptů,
 • týdenní seznamy potravin, které si můžete přizpůsobit,
 • přesné výpočty optimálního příjmu kalorií,
 • personalizovaná cvičební videa,
 • sledování pokroku,
 • dostupná nízká cena.

NEVÝHODY:

 • spousta vylučování pokrmů ze stravy, které mohou nového uživatele trochu zahltit.

Naše data naznačují, že ketogenní dietní plány, které Keto Switch Diet nabízí, skutečně přinášejí očekávané výsledky, ale… je tu jeden háček.

Existují lidé, kteří tvrdí, že vyzkoušeli keto a nepozorovali žádné výsledky. Důvodem těchto nesrovnalostí je dodržování programu ze strany uživatele. Pokud chcete využívat výhod ketózy, musíte dodržovat určitá pravidla stravování.

Nestačí si o tom přečíst jeden nebo dva články a myslet si, že si můžete sestavit dietní plán sami. Proto Keto Switch Diet rozděluje celý proces do jednoduchých, realizovatelných kroků, které je snadné provést.

S cílem vyvrátit mylné představy, které mnozí keto-nadšenci šíří po internetu, nabízí Keto Switch Diet skutečné vědecky podložené odborné znalosti v této oblasti.

Ketóza znamená víc, než se na první pohled zdá. I když je redukce hmotnosti největší výhodou ketogenní diety Keto Switch Diet, existují i další výhody, jako např.:

 • snížení krevního tlaku,
 • zpomalení procesu stárnutí,
 • zlepšení spánku,
 • zlepšení nálady,
 • lepší práce s energií,
 • snížení špatného LDL cholesterolu, triglyceridů v krvi a zánětlivých markerů,
 • zlepšení metabolismu.

Asi jste si už všimli, že co se týče stravy, nestačí pouze dodržovat obecná doporučení. Neexistuje žádná univerzální keto dieta. Tělo každého z nás je jiné. Výška, hmotnost, pohlaví jsou jen některé z faktorů, které musíte vzít v úvahu, pokud požadujete od svého režimu maximální výsledky. Proto Keto Switch Diet věnoval zvláštní péči nejlepšímu zájmu svých uživatelů a ujistil se, že jejich stravovací plány byly optimalizovány tak, aby podpořili zdraví a nepoškodily ho.

Jak Keto Switch Diet funguje?

Keto Switch Diet je aplikace, která je navržena tak, aby uživateli připravovala dietní plány na míru, které jsou optimalizovány podle individuálních vlastností a potravinových preferencí každého jednotlivce.

Je důležité zohlednit osobní návyky uživatele a přesně to dělá Keto Switch Diet.

Před tím, než speciálně navržený algoritmus vytvoří výživový program pro každého uživatele, jsou uživateli položeny důležité otázky, aby výsledný plán co nejlépe vyhovoval potřebám klientů.

Podrobný kvíz, který pomůže algoritmu při úpravě Vašeho jídelníčku.

Samotný kvíz je poměrně snadný na vyplnění. Získává algoritmu poznatky o tom, jaké potraviny uživatel preferuje, aby je mohl zahrnout do stravovacích plánů.

Aplikace také zjišťuje, jak moc jste fyzicky aktivní, dále zjišťuje potraviny, které uživatel nechce jíst nebo na které je alergický. Dále zadejte svůj věk, výšku, aktuální a požadovanou hmotnost.

Náš verdikt

Keto Switch Diet vám nabízí způsob, jak zhubnout a váhu si udržet. Mezi všemi dietami a programy na hubnutí, které jsme vyzkoušeli, vyniká Keto Switch Diet jako aplikace, která splňuje to, co slibovaly její recenze na internetu. Doporučujeme však, abyste si je přečetli sami.

Keto Switch Diet vám navíc pomůže vypořádat se s chutí na sladké. Dieta zákazníkům nabízí e-knihu, kde najdete recepty na zákusky, které jsou vhodné při ketogenní dietě. Uživatel může také zakoupit personalizovaný tréninkový plán, který podpoří účinky diety a urychlí proces spalování tuků. Podpora ze strany odborníků a extrémně rychlé odpovědi oddělení zákaznického servisu na případné dotazy zákazníků jsou také velké plus u Keto Switch Diet.

Klikněte sem a podívejte se, kolik můžete zhubnout s Keto Switch Diet

Autor:

Autor:

Czas czytania: 3 min