Czy Flexi Keto naprawdę działa? Recenzja aplikacji

Prowadzenie zdrowego stylu życia w dzisiejszym dynamicznym świecie może być nie lada wyzwaniem. Wiele osób zmaga się z nadprogramowymi kilogramami i nie może znaleźć dla siebie zrównoważonego planu dietetycznego. Na szczęście w ciągu ostatnich lat popularność zyskała wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa dieta, która stanowi klucz do sukcesu dla wielu osób chcących schudnąć.

Naszą uwagę zwróciła historia Pani Beaty, która napisała niedawno list do naszej redakcji:

Cześć! Musicie koniecznie przetestować i zrecenzować aplikację Flexi Keto. Niech to dotrze do szerszej publiczności, bo dzięki temu programowi naprawiłam swoje zdrowie! Jeszcze niedawno zmagałam się ze stanem przedcukrzycowym. Słyszałam, że dieta ketogeniczna może poprawić moje wyniki badań, więc zaryzykowałam i kupiłam plan żywieniowy Flexi Keto. W pięć miesięcy schudłam 27 kilogramów, poziom cukru we krwi wrócił do normy i udało mi się nawet obniżyć zbyt wysoki poziom cholesterolu. To naprawdę działa! Jestem tego najlepszym przykładem!

Nasza ciekawość po otrzymaniu wiadomości od Pani Beaty sprawiła, że postanowiliśmy przetestować Flexi Keto na własnej skórze.

Czym jest aplikacja Flexi Keto?

Flexi Keto to aplikacja diety ketogenicznej zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie pomóc użytkownikom w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Aplikacja nie tylko pomaga zarządzać dietą ale także sprawia, że odchudzanie staje się przyjemne. Użytkownicy otrzymują setki smacznych i prostych w przygotowaniu posiłków, które są zgodne z założeniami tego modelu odżywiania.

Co więcej, Flexi Keto udostępnia swoim użytkownikom możliwość generowania listy zakupów, która bierze pod uwagę wszystkie zaplanowane posiłki z najbliższych dni. Znacznie oszczędza to czas oraz pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy – na zakupach kupujemy tylko to, co naprawdę jest nam potrzebne do przygotowania potraw z menu.

Flexi Keto realizuje swoją misję tworzenia intuicyjnego, spersonalizowanego i prostego w obsłudze programu dietetycznego. Łączy ekspercką wiedzę specjalistów z zakresu żywienia z nowoczesną technologią, dzięki czemu ma wszystko czego potrzebujesz aby rozpocząć swoją przygodę z keto. Poza możliwością śledzenia swoich postępów w diecie aplikacja oferuje dostęp do dodatkowej wiedzy w postaci e-booków, spersonalizowanych planów treningowych oraz wsparcia wykwalifikowanego zespołu 24/7. Rozpoczęcie diety ketogenicznej dzięki tym wszystkim zabiegom jest banalnie proste i przede wszystkim bezpieczne.

Jak zacząć?

Po odwiedzeniu strony internetowej Flexi Keto należy wziąć udział w krótkim zaledwie 2-minutowym quizie. Udzielenie odpowiedzi na temat ogólnego stanu zdrowia, preferencji żywieniowych i stylu życia pozwala na maksymalne dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Po wprowadzeniu swojego wzrostu, wagi oraz wagi do której dążymy aplikacja dokonuje oceny BMI, pokazuje szacunkowe dzienne spożycie kalorii oraz czas, w jakim można spodziewać się wymarzonych rezultatów. Następnie wystarczy wybrać jeden z trzech planów, które oferuje Flexi Keto – miesięczny plan diety, 2-miesięczny plan diety oraz półroczny.

Po dokonaniu płatności dostęp do aplikacji dietetycznej otrzymujemy niemal natychmiastowo. Nie musimy czekać długich dni albo tygodni aby rozpocząć swoją przygodę z dietą ketogeniczną. Jadłospis, który otrzymujemy obejmuje 4 posiłki – śniadanie, przekąskę, obiad oraz kolację.

Rozpocznij dietę i monitoruj postępy

Po zapoznaniu się ze swoim planem posiłków można rozpocząć dietę. Aplikacja dietetyczna jest naprawdę banalnie prosta w codziennym użyciu. Tak naprawdę wszystko czego potrzebujemy jest w jednym miejscu – menu, plan treningowy, dodatkowa wiedza, śledzenie postępów a nawet ilość wody, którą powinniśmy spożyć każdego dnia.

Narzędzie jest bardzo intuicyjne. Nawet wymiana posiłku, który nie do końca nam odpowiada jest naprawdę bardzo prosta. W każdej chwili można także wykluczyć dowolną kategorię produktów spożywczych, co jeszcze bardziej dostosowuje dietę do naszych potrzeb. Możliwość generowania listy zakupów działa bardzo dobrze – oszczędza czas, pieniądze i sprawia, że w naszej kuchni nigdy nie brakuje żadnych produktów spożywczych niezbędnych do przyrządzenia kolejnych posiłków z planu dietetycznego.

Posiłki w menu nie są monotonne. Wbrew pozorom na tej diecie nigdy nie jesteśmy głodni. Porcje są naprawdę duże, a potrawy bardzo sycące. Dodatkowo warto podkreślić, że jadłospis został pomyślany w taki sposób, aby jak najmniej czasu spędzić na gotowaniu. Jest to duży plus dla tej aplikacji dietetycznej.

Najlepsze funkcje Flexi Keto

Spersonalizowany plan posiłków

Na podstawie stylu życia, stanu zdrowia i preferencji żywieniowych Flexi Keto generuje jadłospis, który dostosowany jest do wszystkich indywidualnych potrzeb. Ten plan gwarantuje wejście w stan ketozy oraz utrzymanie go przez cały okres trwania diety. Setki smacznych przepisów sprawiają, że dieta nie jest nudna i monotonna.

Dodatkowe plany treningowe

Połączenie skutecznej diety z dodatkowym planem treningowym znacznie przyspiesza proces odchudzania. Aplikacja ma możliwość wygenerowania planu treningowego, który dostosowany jest do poziomu naszej aktywności fizycznej. Treningi przy wsparciu materiałów wideo stają się naprawdę proste, optymalizują spalanie tkanki tłuszczowej i co najważniejsze – można wykonywać je w zaciszu własnego domu.

E-booki

Flexi Keto daje dostęp do przewodnika po diecie ketogenicznej. Można znaleźć w nim wszystkie niezbędne informacje o tym modelu żywieniowym oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Poza e-bookiem zawierającym ogromną dawkę wiedzy można zakupić dostęp do e-booka zawierającego przepisy na zdrowe ketogniczne desery. Takie dodatkowe urozmaicenie swojej diety jest zdecydowanie na plus, zwłaszcza dla łasuchów lubiących słodkości.

Śledzenie postępów

Jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy w diecie jest możliwość śledzenia postępów i obserwowanie jak szybko spadają zbędne kilogramy i centymetry w obwodach. Konsekwentne osiąganie swoich celów tydzień po tygodniu naprawdę dodaje motywacji do dalszego stosowania programu odchudzającego.

Czym jest dieta keto?

Dieta ketogeniczna to dieta niskowęglowodanowa, wysokotłuszczowa i umiarkowanie białkowa. Ten model odżywiania ma na celu wprowadzenie organizmu w stan ketozy.

Kiedy spożywamy węglowodany organizm wykorzystuje pozyskaną z nich glukozę jako energię do funkcjonowania. W momencie kiedy rezygnujemy z nich niemal całkowicie organizm musi znaleźć zastępcze źródło tego paliwa napędowego – zaczyna wtedy spalać nagromadzony w organizmie tłuszcz. Najprościej rzecz ujmując, gdy zrezygnujemy z węglowodanów na rzecz zdrowych tłuszczów rozpoczniemy proces spalania tkanki tłuszczowej.

Dieta keto stała się sposobem na utratę zbędnych kilogramów dla wielu osób, które zawiodły inne popularne modele żywienia.

Nasza ocena Flexi Keto

Jeśli zamierzasz przejść na dietę ketogeniczną, dobrym i mądrym wyborem jest skorzystanie z pomocy tego narzędzia, ponieważ stosowanie diety keto na własną rękę może być niesamowicie trudne – nawet najmniejsze odstępstwo od diety lub kilka gramów węglowodanów za dużo powoduje niepowodzenie w diecie.

Flexi Keto zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do osiągnięcia ketozy. Aplikacja liczy kalorie za Ciebie, planuje Twoje posiłki, udostępnia plany treningowe, daje możliwość generowania listy zakupów, pozwala śledzić postępy w diecie i przede wszystkim umożliwia wsparcie wykwalifikowanego zespołu, który odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości.

Plan dietetyczny jest naprawdę tani, kosztuje ułamek ceny którą zapłacilibyśmy dietetykowi za rozpisanie planu dietetycznego. Bierze pod uwagę co lubimy a czego nie lubimy jeść, ogólny stan zdrowia i styl życia jaki prowadzimy. Ta maksymalna personalizacja sprawia, że ten plan dietetyczny nie ma sobie równych.

Wejdź na stronę Flexi Keto i otrzymaj spersonalizowany plan posiłków

Autor:

Autor:

Czas czytania: 5 min