Jak osoby powyżej 50 roku życia tracą na wadze dzięki diecie KETO bez liczenia kalorii?

Mam na imię Beata. Trzy miesiące temu skończyłam 55 lat i muszę przyznać, że w dniu swoich urodzin dotarło do mnie, że nie lubię osoby, którą byłam w tamtym momencie.

Ważyłam prawie 80 kilo i była to największa waga jaką miałam w całym swoim życiu. Zawsze kiedy stawałam na wadze spoglądałam na swoje odbicie… Czułam, że chcę aby coś się zmieniło.

Za każdym razem kiedy patrzyłam w lustro czułam się przygnębiona. Nie wierzyłam, że ta kobieta w lustrze to naprawdę ja. Zaczęłam nawet bać się o to, że moje własne odbicie nigdy już mi się nie spodoba…

Tak naprawdę walczyłam ze swoją wagą odkąd pamiętam. Chudłam i tyłam naprzemiennie. A te nadprogramowe kilogramy odbiły się nie tylko na moim ciele ale również na moim zdrowiu. Zaczęłam cierpieć na zapalenie stawów, a wchodzenie po schodach zawsze wiązało się z dużym zmęczeniem i brakiem tchu. W pewnym momencie życia zaczęłam nawet unikać pływania, chociaż zawsze bardzo to lubiłam. Nie chciałam po prostu żeby ktokolwiek zobaczył mnie w kostiumie kąpielowym – nawet mój mąż…

Moje 55 urodziny były dla mnie przełomowym momentem. Dotarło do mnie, że chcę w końcu czuć się dobrze w swoim ciele. Że nie chcę mieć ciągłego poczucia wstydu i zażenowania z powodu tego jak wyglądam.

Jednak nie do końca wiedziałam co mogę jeszcze dla siebie zrobić. Przez lata wypróbowałam mnóstwo diet – Atkinsa, paleo, zielonej herbaty. Sięgałam nawet po tabletki odchudzające, które nie dość, że są nieskuteczne to ich stosowanie na dłuższą metę może okazać się bardzo niebezpieczne.

Chciałam schudnąć ale jednocześnie nie chciałam poświęcać całej swojej energii na liczenie kalorii, próbę ustalenia wszystkich proporcji składników odżywczych i na myślenie o tym, aby zjeść jak najmniej… Myślałam, że nie istnieje żaden sposób na to aby jeść, chudnąć i jednocześnie czerpać z tego przyjemność.

Na szczęście przyjaciółka uświadomiła mnie, że to możliwe

W pewnym momencie byłam gotowa poddać się i jakoś pogodzić się z tym jak wyglądam. Na szczęście moja bliska przyjaciółka powiedziała mi o prostym sposobie na szybkie odchudzanie. Szybkie i bez efektu jojo.

Spotkałyśmy się twarzą w twarz i zaniemówiłam. Kobieta, którą znałam od 15 lat wyglądała zupełnie inaczej. Na jej miejscu była wysportowana, zgrabna i zdrowa osoba. Osoba, o której nie powiedziałabym, że właśnie przekroczyła pięćdziesiątkę.

Wyjaśniła mi, że korzystała z aplikacji o nazwie Keto Switch Diet, która dała jej spersonalizowany plan posiłków ketogenicznych w oparciu o jej wiek, wagę, stan zdrowia i ulubione potrawy. Nie była to jedna z tych modnych diet dla mas, ponieważ specjalny algorytm przy pomocy profesjonalnych dietetyków dostosował każdy pan żywienia do konkretnych potrzeb danej osoby.

Powiedziała mi również, że ta aplikacja wykonała za nią całą ciężką pracę – śledziła kalorie, liczyła makroskładniki, planowała posiłki i generowała listy zakupów. Poza tym, mogła zakupił e-booki, w których znalazła całą wiedzę o tym sposobie odżywiania i przepisy na smaczne i zdrowe desery.

Jak to brzmiało dla mnie? Łatwo i skutecznie, czyli dokładnie tak, jak chciałam schudnąć.

Finalne ten „magiczny” sposób pomógł zrzucić mi aż 18 kg. I to w zaledwie 3 miesiące. Rozpiera mnie energia, czuję jakby ktoś odjął mi co najmniej 20 lat. I co równie ważne – mogę nosić ubrania, które czekały na mnie latami w mojej szafie.

Wcale nie musiałam się głodzić. Ani razu na tej diecie nie czułam się głodna. Tak naprawdę jem wszystkie moje ulubione potrawy i nie spędzam wielu godzin na planowaniu posiłków i liczeniu kalorii.

Wreszcie jestem dumna ze swojego odbicia w lustrze

Cały czas nie mogę uwierzyć w rezultaty, które widzę. Dieta od Keto Switch Diet to najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób odchudzania, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

Mam dużo więcej energii. Zapalenie stawów już mi nie dokucza, a mój cholesterol jest na zdrowym poziomie. Mój wiotki brzuch zniknął, bez spędzania wielu godzin na siłowni.

W końcu czuję się komfortowo we własnej skórze i nie mam poczucia, że muszę cały czas ukrywać swoje ciało. Porzuciłam workowate ubrania, zakładam dwuczęściowy kostium kąpielowy. Śmieję się czasami do mojego męża, że w końcu odzyskał żonę, w której zakochał się trzydzieści lat temu.

Czy było trudno?

Kiedy po raz pierwszy zalogowałam się do Keto Switch Diet, miałam wątpliwości. Uwielbiałam węglowodany i nie wyobrażałam sobie posiłków bez makaronu.

Pierwsze dni były trochę trudne, ale posiłki były tak smaczne i syte, że ciągła potrzeba podjadania zupełnie zniknęła. Warto też wspomnieć o tym, że zawsze mogłam zwrócić się z moim pytaniem do działu obsługi klienta. Oni również przysłużyli się do mojego sukcesu. Czułam od nich wsparcie i dodatkową motywację w dążeniu do mojego celu.

Czy Ty też możesz przestać wstydzić się swojego ciała?

Jeśli masz ponad 50 lat, tak jak ja, zamknij na chwilę oczy i spróbuj wyobrazić sobie jak wygląda Twoja wymarzona sylwetka. Jakie to uczucie? Nie czujesz wstydu?

Gdybyś mógł mieć to ciało… tę młodzieńczą energię, którą miałeś kiedyś… Czy skorzystałbyś z tej szansy?

Ja skorzystałam i nie żałuję!

Ty też spróbuj zyskać swoją wymarzoną sylwetkę. Kliknij tutaj, aby dołączyć do Beaty i tysięcy zadowolonych klientów.

Autor:

Autor:

Czas czytania: 4 min