Wydaje się, że Keto Switch Diet szturmem podbija rynek keto. Oczywiście postanowiliśmy to zbadać i sprawdzić, czy ich zapewnienia o utracie wagi i spalaniu tłuszczu są rzeczywiście prawdziwe.

Na pierwszy rzut oka dieta ketogeniczna brzmi zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa. Pomimo tego, że istnieje wiele badań naukowych, które potwierdzają, że keto to najnowocześniejszy schemat żywieniowy, niektóre osoby nadal mają duże obawy przed tym, aby go wypróbować.

Zobaczymy, czy istnieje jakiś powód do obaw i czy Keto Switch Diet jest tak dobra, jak mówią.

 

Czym jest Keto Switch Diet?

Keto Switch to aplikacja, która zawiera wskazówki dotyczące utrzymania diety keto. Jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych entuzjastów ketozy, ponieważ rozkłada cały proces ketozy na proste do wykonania kroki.

Keto Switch Diet oferuje ponad 1000 prostych i szybkich do wykonania przepisów. Dodatkową wiedzę i motywację można czerpać z e-booków, bloga oraz mediów społecznościowych.

ZALETY

 • wysoce spersonalizowane plany posiłków,
 • dane zgodne z badaniami naukowymi,
 • ponad 1000 pysznych i szybkich przepisów,
 • ponad 500 przepisów przyjaznych dla osób niejedzących mięsa,
 • możliwość generowania list zakupów,
 • dokładne obliczenia optymalnego spożycia kalorii,
 • możliwość wykupienia spersonalizowanego planu treningowego,
 • śledzenie postępów diety,
 • przystępna cena.

WADY

 • duża liczba opcji wykluczenia produktów żywieniowych, która może nieco przytłoczyć nowego użytkownika.

 

Nasze dane sugerują, że ketogeniczne plany dietetyczne, które oferuje Keto Switch Diet naprawdę przynoszą oczekiwane rezultaty, ale… jest pewien haczyk.

Niektórzy twierdzą, że próbowali tego schematu odżywiania i nie widzieli żadnych rezultatów. Powodem tego jest nieprzestrzeganie diety przez użytkownika aplikacji. Prawda jest taka, że aby dieta keto była skuteczna należy bezwzględnie przestrzegać pewnych zasad żywieniowych w celu utrzymania stanu ketozy.

Nie wystarczy przeczytać artykułu lub dwóch na temat ketogenicznego sposobu odżywiania i samodzielnie ułożyć swój plan dietetyczny. Dlatego właśnie Keto Switch Diet przychodzi z pomocą – algorytm układa plan żywieniowy za klienta, liczy kalorie i makroskładniki w celu trzymania ketozy.

Tak naprawdę ketoza to coś więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Chociaż utrata masy ciała jest największą zaletą diet keto, istnieją także inne korzyści, takie jak:

 • obniżenie ciśnienia krwi,
 • spowolnienie procesu starzenia,
 • poprawa jakości snu,
 • regulacja nastroju,
 • zwiększenie efektywności energetycznej,
 • zmniejszenie insulinooporności,
 • zmniejszenie poziomu złego cholesterolu LDL, trójglicerydów i markerów stanu zapalnego,
 • poprawienie metabolizmu.

Należy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny. Wzrost, waga, płeć i tryb życia to tylko niektóre z parametrów, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chce osiągnąć się maksymalne rezultaty ze swojego planu dietetycznego. Dlatego Keto Switch Diet szczególnie dba o dobro użytkowników swojej aplikacji – ich plany żywieniowe są zoptymalizowane aby wspomagać ogólne zdrowie, a nie jemu szkodzić.

W jaki sposób działa Keto Switch Diet?

Aplikacja została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi spersonalizowane plany dietetyczne, zoptymalizowane zgodnie z indywidualnymi cechami i preferencjami żywieniowymi każdej indywidualnej osoby.

W przypadku diety keto ważne jest, aby wziąć pod uwagę unikalne nawyki użytkownika i właśnie to robi Keto Switch Diet.

 

 

Zanim specjalnie stworzony algorytm przygotuje odpowiedni dla danego klienta program żywieniowy, każdy użytkownik jest badany, aby jak najlepiej dopasować dietę do jego potrzeb.

 

Szczegółowy quiz, który pomaga algorytmowi dostosować dietę

Quiz sam w sobie jest dość łatwy do wypełnienia. Dostarcza on algorytmowi wiedzy na temat preferowanej przez użytkownika żywności, którą należy uwzględnić w planach posiłków.

Aplikacja sprawdza również, jak bardzo jest się aktywnym fizycznie oraz pozwala wykluczyć produkty spożywcze, których użytkownik nie chce spożywać lub na które ma alergię. Dodatkowo podaje się swój wiek, wzrost, aktualną oraz pożądaną wagę.

 

Nasz werdykt

Keto Switch Diet zapewnia sposób na utratę wagi. Wśród wszystkich diet i programów odchudzających, które są obecnie dostępne na rynku, Keto Switch Diet wyróżnia przejrzysta i łatwa w obsłudze aplikacja, która zapewnia dokładnie to, co obiecuje producent.

Ponadto, Keto Switch Diet pomaga radzić sobie z apetytem na słodkie przekąski oferując swoim klientom e-booka zawierającego przepisy na przyjazne dla ketonów słodkości. Dostępny jest również poradnik, który dostarcza klientowi wszelkich informacji o diecie ketogenicznej. Użytkownik może też skorzystać z możliwości wykupienia spersonalizowanego planu treningowego, który wspomoże efekty stosowanej diety i przyspieszy proces spalania tkanki tłuszczowej. Na duży plus za Keto Switch Diet przemawia także wsparcie ekspertów i niezwykle szybkie odpowiedzi działu obsługi klienta na wszelkie pytania klientów.

Kliknij tutaj i sprawdź ile możesz schudnąć z Keto Switch Diet

 
Autor:

Autor:

Czas czytania: 3 min