Tym gwiazdom udało się schudnąć na keto!

Jeśli istnieje jakakolwiek dieta, która w ostatnich latach szturmem podbija cały świat – zdecydowanie jest to dieta ketogeniczna. Swoją ogromną popularność zawdzięcza przede wszystkim gwiazdom, które z niej korzystają i promują ją w sieci.

Metamorfozy celebrytów to świetny sposób na zobaczenie rezultatów, jakie daje dieta keto. To także dodatkowa motywacja, bo przecież dzięki tej diecie możesz zacząć wyglądać jak osoby z pierwszych stron gazet.

Zobacz, którym gwiazdom udało się schudnąć dzięki diecie ketogenicznej!

gwiazdy

 

 

 

 

Żródło: Getty Images

Halle Berry

Nikt nie zaprzeczy, że ta 57-letnia aktorka wygląda niesamowicie. Berry wygląda jakby zatrzymała czas u szczytu swojej kondycji fizycznej. Jaki jest jej sekret? Od blisko dekady gwiazda stosuje dietę ketogeniczną. Przyznaje, że ta dieta pomaga jej kontrolować nie tylko wagę, ale również cukrzycę typu 2. Na swoim instagramie Berry propaguje ten model żywienia oraz dzieli się pysznymi przepisami dań ketogenicznych.

gwiazdy

 

 

 

 

Żródło: AFP

James LeBron

W 2014 roku po raz pierwszy w sieci pojawiły się zdjęcia “skinny LeBrona”. Słynny koszykarz swoją przemianę zawdzięczał diecie ketogenicznej. W tamtym czasie ten model żywienia był czymś rzadko spotykanym wśród celebrytów. LeBron przez ponad dwa miesiące żywił się tylko mięsem, rybami oraz niskowęglowodanowymi owocami i warzywami.

gwiazdy

 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Alicia Vikander

Gwiazda znana z roli Lary Croft przez siedem miesięcy współpracowała z hollywoodzkim trenerem gwiazd, aby uzyskać idealną sylwetkę do tej roli. Treningi połączyła z dietą ketogeniczną. Gwiazda przyznaje, że na początku przejście na keto nie było dla niej łatwe jednak dzięki swojej silnej woli poradziła sobie z tym bez większego problemu.

gwiazdy

 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Kourtney Kardashian

Gwiazda reality show znana jest ze swojej niesamowitej sylwetki. W 2018 roku celebrytka w swoich mediach społecznościowych podzieliła się informacją, że jakiś czas wcześniej przeszła na dietę ketogeniczną. Zamiast węglowodanów wybiera ryż przygotowany z kalafiora lub z brokuła.

gwiazdy

Adriana Lima

Jedna z najbardziej znanych modelek na świecie od lat stosuje dietę ketogeniczną. Gwiazda przyznaje, że dzięki diecie eliminującej węglowodany czuje się o wiele zdrowsza. Modelka przyznaje także, że dieta ketogeniczna to klucz jej niesamowitego wyglądu podczas słynnych pokazów mody marki Victoria’s Secret.

 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Vanessa Hudgens

Aktorka w 2017 roku przyznała, że schudła niemal 10 kilogramów dzięki stosowaniu diety keto. Wcześniej gwiazda musiała przybrać nieco kilogramów na rzecz roli w filmie Gimme Shelter. Obawiała się, że nie uda jej się wrócić do poprzedniej sylwetki. Na szczęście odkryła, że dzięki diecie ketogenicznej utrata zbędnych kilogramów jest naprawdę prosta. Aktorka ceni sobie dietę ketogeniczną za to, że dodaje jej energii na cały dzień. 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Melissa McCarthy

Słynna komik w 2020 roku schudła ponad 30 kilogramów. Swoją niesamowitą metamorfozę zawdzięcza trenowaniu sztuk walki i diecie ketogenicznej. Celebrytka nie wierzy w rygorystyczne ograniczanie kalorii, obsesję na punkcie ćwiczeń i modne diety. Opiera się na produktach spożywczych bogatych w zdrowe tłuszcze oraz niskowęglowodanowych owocach i warzywach.

 

 

 

 

Źródło: Associated Press

Katie Couric

Prawie 70-letnia prezenterka telewizyjna w 2018 roku na swoich mediach społecznościowych zamieściła wpis mówiący, że po tygodniu stosowania diety keto poczuła się znacznie lepiej. Przyznała także, że doświadczyła nieprzyjemnych objawów keto grypy, jednak dzięki zastosowaniu popularnych metod jej zwalczania, objawy te bardzo szybko ustąpiły. 

 

 

 

Źródło: AP

Vinny Guadagnino

Celebryta znany z udziału w reality show Jersey Shore przyznał, że po zakończeniu emisji programu zdecydował się na przejście na dietę keto. Gwiazdor założył nawet dedykowane tej diecie konto na instagramie @ketoguido, wydał książkę z przepisami oraz siedmiodniowy plan posiłków dla osób chcących rozpocząć przygodę z keto.

 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Megan Fox

Aktorka zdecydowała się przejść na dietę ketogeniczną aby odzyskać swoją figurę sprzed ciąży. Gwiazda przyznała, że całkowicie zrezygnowała z jedzenia chleba i innych węglowodanów. Aktorce znanej przede wszystkim z roli w Transformers udało się wrócić do sylwetki sprzed trzech ciąż.

 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Tim Tebow

Były sportowiec w artykule udzielanym GQ przyznał, że stosuje dietę ketogeniczną. Tebow powiedział także, że awokado to jego ulubione źródło tłuszczu i że zjada około 4 sztuki dziennie tego pysznego ketogenicznego owoca. Mężczyzna uzupełnia swoją dietę jajkami, wysokotłuszczowymi rybami, stekami oraz niskowęglowodanowymi warzywami. 

 

 

 

Źródło: Getty Images

Al Roker

Prezenter telewizyjny w marcu 2019 roku podzielił się ze światem informacją, że przez kilka miesięcy stosowania diety keto schudł aż 20 kilogramów. Roker powiedział także, że dieta ketogeniczna miała pozytywny wpływ na poziom cholesterolu oraz na ogólne samopoczucie. Gwiazdor dalej pozostaje na diecie ketogenicznej, jednak pozwala sobie po latach na spożywanie 100 g węglowodanów dziennie.

Gwiazdy chudną dzięki diecie keto!

Dieta ketogeniczna to model żywienia oparty na niemal całkowitym wyeliminowaniu węglowodanów z diety. Wykazano także, że dieta keto przynosi wiele prozdrowotnych korzyści, wśród których można wymienić między innymi obniżenie poziomu złego cholesterolu, czy też obniżenie poziomu cukru we krwi.

W ostatnich latach o tej diecie robi się coraz głośniej. Swoją popularność zdecydowanie może zawdzięczać gwiazdom, które od lat korzystają z dobrodziejstw diety ketogenicznej.

Autor:

Autor:

Czas czytania: 5 min